Rynek podziemny

Jak wyglądało życie w dawnym Krakowie? Dlaczego nasz krakowski rynek jest taki wyjątkowy? Jakie tajemnice skrywa w swoich podziemiach? Zapraszamy na podróż w czasie do średniowiecznego Krakowa – do podziemi rynku głównego. Wystawa w podziemiach rynku to jedna z najczęściej odwiedzanych wystaw Krakowa ostatnich lat. Zwiedzanie wystawy może być ciekawym uzupełnieniem dla spaceru po mieście. To również dobry wybór niezależnie od pory roku, w której odwiedzacie Kraków oraz atrakcyjna lokalizacja – w samym sercu krakowskiego rynku.

Dla kogo?

Polecam szczególnie grupom szkolnym – dzieciom i młodzieży. Wystawa w podziemiach rynku zaciekawi jednak z pewnością każdego pasjonata średniowiecza.

Czas zwiedzania wystawy: 75 minut z przewodnikiem

Ważne:

  • Cena usługi przewodnickiej dla grup – 160 zł od grupy.
  • Cena usługi przewodnickiej nie zawiera biletu wstępu na wystawę – płatne w kasie muzeum w dniu zwiedzania. Zapytaj o cenę biletów na wystawę dla swojej grupy.
  • Bilety należy zarezerwować z kilkudniowym wyprzedzeniem. Skontaktuj się z nami – sprawdzimy dostępność wybranego terminu i dokonamy dla Ciebie rezerwacji biletów.