Klienci korporacyjni/biznesowi

Dla klientów korporacyjnych oferujemy dwie formy zwiedzania:

  • zwiedzanie z przewodnikiem dla grup pracowników – spotkania integracyjne
  •  zwiedzanie z przewodnikiem dla gości/partnerów biznesowych

Zwiedzanie z przewodnikiem dla grup pracowników:

Zwiedzanie Krakowa może być fajną formą integracji dla Twojego zespołu lub formą nagrody lub wyróżnienia dla najlepszych pracowników. Brzmi nietypowo? Wcale nie! No dobra – może trochę…:) Ale to nie oznacza, że nie będzie to fajnie spędzony czas! Mamy w ofercie kilka ciekawych tras tematycznych, z pewnością wybierzecie z nich coś dla siebie. I nie myślcie że wszyscy przewodnicy to starzy, sztywni nudziarze którzy nie mają nic ciekawego do powiedzenia i mówią strasznie monotonnie – co to to nie! Pokażemy Wam, że zwiedzanie z przewodnikiem ( nie takim znowu starym) jest fajne, może być na luzie i zaczyna być naprawdę modne! Do tego nie jest to kolejna pusta forma rozrywki, która nic nie wniesie do Waszego życia. A po zwiedzaniu możecie udać się na wspólną kolację i podyskutować nad tym, co usłyszeliście od naszego przewodnika 🙂

Aby poznać szczegóły oferty napisz do nas – chętnie wyślemy Ci propozycje tras i podpowiemy co może się najbardziej spodobać Twoim pracownikom.

Poniżej prezentujemy niektóre propozycje zwiedzania Krakowa z przewodnikiem:

  • Stare Miasto w Krakowie na Segway’u
  • Nowa Huta – wycieczka objazdowa + zwiedzanie schronów przeciwatomowych
  • Kazimierz – wycieczka melexem z degustacją alkoholi i przekąsek z kuchni żydowskiej
  • Wycieczka wieczorna/nocna – duchy i zbrodnie Krakowa

 

Zwiedzanie z przewodnikiem dla gości/partnerów biznesowych – przewodnik po Krakowie dla grup VIP:

Co robić w wolnym czasie gdy przyleciało się do Krakowa w sprawach służbowych? Nie samą pracą człowiek żyje – zwiedzajcie miasto! Najlepiej z profesjonalnym przewodnikiem! Wyślij bezpłatne zapytanie o zwiedzanie VIP – a prześlemy propozycje zwiedzania Krakowa z przewodnikiem dla Twoich gości/partnerów biznesowych. A może macie sprecyzowane oczekiwania – napiszcie co chcieliby zobaczyć Wasi goście/partnerzy – chętnie ich oprowadzimy!

Prosimy o kontakt E-Mail: germanguide.krakau@gmail.com lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Ps. Pamiętajcie, że mówimy w językach obcych! I mówimy całkiem nieźle!

Wycena zwiedzania:

W sprawie wyceny oprowadzania dla grup prosimy również o kontakt E-Mail: germanguide.krakau@gmail.com lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Dla sprawnej wyceny prosimy o podanie takich informacji: data i godzina oprowadzania, ile osób, ile czasu możecie/chcecie poświęcić na oprowadzanie.