O mnie

Kama_Schindler
82061024_757430494766065_3862223420800368640_n

Twój przewodnik po Krakowie

Witaj w Krakowie – najpiękniejszym mieście Polski!

Miło mi, że odwiedziłeś moją stronę.  Jeśli zastanawiasz się nad przyjazdem do Krakowa i szukasz sympatycznego i kompetentnego przewodnika – dobrze trafiłeś! Jestem przewodnikiem licencjonowanym, z doświadczeniem i pasją.

Jeśli chcesz mnie poznać bliżej – poniżej kilka informacji o mnie i o mojej pracy jako przewodnik miejski po Krakowie:

  • Ukończyłam Kurs dla Przewodników Miejskich po Krakowie. Znajomość języka niemieckiego zawdzięczam studiom w Polsce oraz Austrii, odbytym praktykom i kursom w kraju i za granicą. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z klientem niemieckojęzycznym.
  • W Krakowie mieszkam od 10 lat. Odwiedziłam do tej pory 18 krajów. W mojej pracy wykorzystuję również doświadczenie zdobyte podczas moich podróży.
  • Posiadam uprawnienia pedagogiczne, doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w szkole oraz podczas projektów międzynarodowych. Łatwo nawiązuję kontakt z młodymi ludźmi.
  • Oprowadzam grupy w języku niemieckim, polskim i angielskim.
  • Zwiedzanie Krakowa oferuję dla turystów indywidualnych, grup szkolnych oraz dla firm/grup biznesowych/VIP.
  • Oprowadzam również z wykorzystaniem zestawów słuchawkowych – polecam wszystkim, którym zależy na komforcie zwiedzania.
  • Stale rozwijam swoje umiejętności i pogłębiam wiedzę poprzez udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach dedykowanych dla przewodników.
  • Zwiedzanie miasta to nie suche fakty i daty – to często ciekawe historie ludzi, którzy w nim żyli, ciekawostki których się nie spodziewacie i to co mali i duzi uwielbiają najbardziej – legendy 🙂
  • Ps. Szukasz przewodnika z innym językiem? Nic nie szkodzi – współpracuję również z innymi przewodnikami. Obsługujemy również większe grupy. Przewodnik z językiem angielskim, francuskim, włoskim, szwedzkim czy węgierskim to nie problem. Napisz lub zadzwoń – na pewno kogoś polecę!

 

Dlaczego warto mi zaufać?

 

→ indywidualne podejście do Klienta – program zwiedzania dopasowany do Państwa potrzeb,

→ profesjonalizm – jestem przewodnikiem licencjonowanym, certyfikowanym przez Federację Stowarzyszeń Przewodnickich w Krakowie ( Nr licencji 484)

→ zwiedzanie z wykorzystaniem zestawów słuchawkowych – dla Państwa komfortu i wygody, szczególnie przydatne przy grupach liczących ponad 20 osób oraz podczas zwiedzania świątyń, ponadto możliwość regulacji głośności na miarę swoich potrzeb oraz przeniesienie uwagi na to, co właśnie oglądamy a nie to, gdzie znajduje się przewodnik – zalety tego systemu potwierdza 100% zadowolonych grup które z niego do tej pory skorzystały!

Uwaga: zestawy słuchawkowe dodatkowo płatne – zapytaj o cenę.

→ alternatywne formy zwiedzania – degustacja polskich ciast, wizyta w polskiej winnicy wraz z degustacją polskiego wina, zwiedzanie miasta nocą, jarmarki świąteczne – to tylko część tego co możemy dla Państwa dodatkowo przygotować.

→ pasja i zaangażowanie – lubię swoją pracę i w dodatku lubię wykonywać ją naprawdę dobrze 🙂

Do zobaczenia na szlaku!

Kamila Grodzicka – Twój przewodnik po Krakowie

Więcej informacji co możemy zaoferować – znajdą Państwo w zakładce „oferta”.