O mnie

Kama_Schindler
82061024_757430494766065_3862223420800368640_n

Twój przewodnik po Krakowie

Witaj w Krakowie – najpiękniejszym mieście Polski!

Licencjonowany przewodnik miejski po Krakowie, po oddziałach Muzeum Krakowa, miejscu pamięci KL Plaszow oraz po Zamku Królewskim na Wawelu zaprasza. 

Miło mi, że odwiedziłeś moją stronę.  Jeśli zastanawiasz się nad przyjazdem do Krakowa i szukasz sympatycznego i kompetentnego przewodnika – dobrze trafiłeś! Jestem przewodnikiem licencjonowanym, z doświadczeniem i pasją.

Jeśli chcesz mnie poznać bliżej – poniżej kilka informacji o mnie i o mojej pracy jako przewodnik miejski po Krakowie:

  • Ukończyłam Kurs dla Przewodników Miejskich po Krakowie. Znajomość języka niemieckiego zawdzięczam studiom w Polsce oraz Austrii, odbytym praktykom i kursom w kraju i za granicą. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z klientem niemieckojęzycznym.
  • W Krakowie mieszkam od ponad 10 lat. Odwiedziłam do tej pory 18 krajów. W mojej pracy wykorzystuję również doświadczenie zdobyte podczas moich podróży.
  • Posiadam uprawnienia pedagogiczne, doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w szkole oraz podczas projektów międzynarodowych. Łatwo nawiązuję kontakt z młodymi ludźmi.
  • Oprowadzam grupy w języku niemieckim, polskim i angielskim.
  • Zwiedzanie Krakowa oferuję dla turystów indywidualnych, grup szkolnych oraz dla firm/grup biznesowych/VIP.
  • Oprowadzam również z wykorzystaniem zestawów słuchawkowych – polecam wszystkim, którym zależy na komforcie zwiedzania.
  • Stale rozwijam swoje umiejętności i pogłębiam wiedzę poprzez udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach dedykowanych dla przewodników.
  • Zwiedzanie miasta to nie suche fakty i daty – to często ciekawe historie ludzi, którzy w nim żyli, ciekawostki których się nie spodziewacie i to co mali i duzi uwielbiają najbardziej – legendy 🙂
  • Ps. Szukasz przewodnika z innym językiem? Nic nie szkodzi – współpracuję również z innymi przewodnikami. Obsługujemy również większe grupy. Przewodnik z językiem angielskim, francuskim, włoskim, szwedzkim czy węgierskim to nie problem. Napisz lub zadzwoń – na pewno kogoś polecę!

 

Dlaczego warto mi zaufać?

 

→ indywidualne podejście do Klienta – program zwiedzania dopasowany do Państwa potrzeb,

→ profesjonalizm – jestem przewodnikiem licencjonowanym, certyfikowanym przez Federację Stowarzyszeń Przewodnickich w Krakowie ( Nr licencji 484)

→ zwiedzanie z wykorzystaniem zestawów słuchawkowych – dla Państwa komfortu i wygody, szczególnie przydatne przy grupach liczących ponad 20 osób oraz podczas zwiedzania świątyń, ponadto możliwość regulacji głośności na miarę swoich potrzeb oraz przeniesienie uwagi na to, co właśnie oglądamy a nie to, gdzie znajduje się przewodnik – zalety tego systemu potwierdza 100% zadowolonych grup które z niego do tej pory skorzystały!

Uwaga: zestawy słuchawkowe dodatkowo płatne – zapytaj o cenę.

→ alternatywne formy zwiedzania – zwiedzanie na Segway’u, wycieczka objazdowa po Krakowie melexem, degustacja tradycyjnych przekąsek żydowskich, warsztaty lepienia pierogów, degustacja polskich ciast, wizyta w polskiej winnicy wraz z degustacją polskiego wina, zwiedzanie miasta nocą, jarmarki świąteczne – to tylko część tego co możemy dla Państwa dodatkowo przygotować.

→ pasja i zaangażowanie – lubię swoją pracę i w dodatku lubię wykonywać ją naprawdę dobrze 🙂

Do zobaczenia na szlaku!

Kamila Grodzicka – Twój przewodnik po Krakowie

Więcej informacji co możemy zaoferować – znajdą Państwo w zakładce „oferta”.