Wycieczki indywidualne

Przyjeżdżasz do Krakowa ze znajomymi lub najbliższą rodziną? Jesteście małą kameralną grupą? A może parą lub podróżujesz w pojedynkę i potrzebujesz profesjonalnego przewodnika?

Nie mogłeś lepiej trafić!

Daj się oprowadzić po Krakowie – zobacz to co sam mógłbyś przeoczyć, dowiedz się tego co najciekawsze i zobacz najpiękniejsze i kultowe miejsca w mieście. Przewodnik po Krakowie dla Ciebie i twoich najbliższych to doskonały wybór spędzania wolnego czasu podczas pobytu w Krakowie.

Oprowadzamy po Starym Mieście, Wawelu, Kazimierzu, Fabryce Schindlera, Podziemiach Rynku, Podgórzu, Nowej Hucie. Realizujemy programy standardowe: droga królewska + Wawel

Realizujemy programy niestandardowe: trasy tematyczne jak np. Kraków kryminalny, mroczny, śladami zrabowanych dzieł sztuki.

Interesuje Cię wycieczka szyta na miarę? Napisz do nas jaki temat Cię interesuje i dla kogo – zobaczymy co da się zrobić!

Zwiedzanie z przewodnikiem na prezent w Krakowie:

Szukasz oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby z okazji urodzin, rocznicy ślubu, imienin itd. lub po prostu chcesz sprawić radość komuś bliskiemu bez okazji? Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem to świetny pomysł na prezent – i z pewnością oryginalny (Ile znasz osób które dostały taki prezent?;)) . U nas możesz kupić kupon/voucher na zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem w wybranym przez siebie terminie. Szczegóły – termin i co osoba obdarowana będzie zwiedzać z przewodnikiem ustalimy indywidualnie.

Zapytaj o voucher prezentowy na zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem.

Co zwiedzać w Krakowie?

Ile kosztuje zwiedzanie z przewodnikiem?

Jak zarezerwować zwiedzanie z przewodnikiem krok po kroku?

  1. Skontaktuj się z nami: E-Mail/Telefon/SMS/WhatsUp/Formularz kontaktowy na stronie www
  2. Przekaż informacje: data i godzina zwiedzania, ile czasu możecie/chcecie poświęcić na zwiedzanie, która oferta Was interesuje, ile osób w grupie.
  3. Potwierdźmy ustalenia e-mailowo – cena, ilość osób, co zwiedzamy i jak długo.

 

Do zobaczenia w Krakowie! Zwiedzaj Kraków z przewodnikiem! Daj się fajnie oprowadzić!