Ile kosztuje oprowadzanie?

Zwiedzanie w języku polskim:

W celu wyceny twojej wycieczki po Krakowie wyślij bezpłatne zapytanie o termin i cenę na e-mail: germanguide.krakau@gmail.com lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Możesz również do nas zadzwonić lub napisać sms: 508202860. Pisząc lub dzwoniąc do nas podaj datę, czas jaki chcecie przeznaczyć na zwiedzanie, ilość osób i część miasta jaką chcecie zobaczyć (np. Stare Miasto, dzielnica żydowska).

Pamiętaj że w obiektach jak muzea, synagogi oraz niektóre kościoły wstęp jest biletowany – musisz dodatkowo zapłacić za bilety wstępu dla uczestników wycieczki.

Zwiedzanie Fabryki Schindlera: 200,-PLN od grupy + bilety wstępu.

Zwiedzanie Rynku Podziemnego: 160,-PLN od grupy + bilety wstępu.

Zwiedzanie Apteki pod Orłem: 130,-PLN od grupy + bilety wstępu.

Zalecam aby maksymalna ilość osób w grupie wynosiła 25 osób. Zapewnia to optymalny komfort zwiedzania dla każdego uczestnika.

Przy grupach liczących powyżej 25 osób zalecam zwiedzanie w zestawach słuchawkowych. Usługa jest dodatkowo płatna 5zł/osoba – w przypadku zainteresowania proszę o kontakt i zarezerwowania usługi przed wycieczką.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych poznaniem historii Krakowa, nietypowym spędzeniem czasu z rodziną lub znajomymi, grupy szkolne, dwu- lub wielojęzyczne (organizujemy zwiedzanie Krakowa w dwóch językach dla grup mieszanych np. polsko-niemieckich przy okazji projektów i wymian międzynarodowych oraz dla uczniów wymian szkolnych Erasmus w języku angielskim).