Ile kosztuje oprowadzanie?

Zwiedzanie w języku polskim:

Ilość godzin 2h 3h 4h każda kolejna
Cena 200zł 250zł 300zł +60zł

Powyższe ceny obejmują tylko usługę przewodnicką – za bilety wstępu do kościołów, synagog, muzeów, obiektów gdzie wstęp jest biletowany należy dodatkowo zapłacić za bilety wstępu dla uczestników.

Zwiedzanie Fabryki Schindlera: 160,-PLN od grupy + bilety wstępu.

Zwiedzanie Rynku Podziemnego: 130,-PLN od grupy + bilety wstępu.

Zwiedzanie Apteki pod Orłem: 110,-PLN od grupy + bilety wstępu.

Zalecam aby maksymalna ilość osób w grupie wynosiła 25 osób. Zapewnia to optymalny komfort zwiedzania dla każdego uczestnika.

Przy grupach liczących powyżej 25 osób zalecam zwiedzanie w zestawach słuchawkowych. Usługa jest dodatkowo płatna 5zł/osoba – w przypadku zainteresowania proszę o kontakt i zarezerwowania usługi przed wycieczką.

W celu wyceny twojej prywatnej wycieczki po Krakowie wyślij bezpłatne zapytanie o termin i cenę na e-mail: germanguide.krakau@gmail.com lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Cennik nie spełnia Twoich oczekiwań lub nie pokrywa się z zaplanowanym budżetem na wycieczkę? Mimo wszystko możesz do nas napisać – wyślij zapytanie o wycieczkę ze swoją propozycją ceny za zwiedzanie. Omówmy razem wartość usługi i ustalmy wspólnie cenę która zadowala obie strony 🙂 Jesteśmy otwarci na negocjacje i rozmowy.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych poznaniem historii Krakowa, nietypowym spędzeniem czasu z rodziną lub znajomymi, grupy szkolne, dwujęzyczne (organizujemy zwiedzanie Krakowa w dwóch językach dla grup mieszanych polsko-niemieckich przy okazji projektów i wymian międzynarodowych).